Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області вакцинуються співробітники лабораторного центру

Фото: ХОГА
Всього на щеплення погодилися 20 чоловік.

У керівника Харківського лабцентру, яка зробила щеплення раніше, вже збільшується кількість антитіл до COVID-19.

29 березня від коронавірусу індійською вакциною CoviShield прищепилася перша група  співробітників установи, ще одна група вакцинується 30 березня. Про це KHARKIV Today повідомила виконувачка обов'язків генерального директора Харківського обласного лабораторного центру Любов Махота.

"Я давно вакцинувалася, одна група сьогодні прищепилася і завтра ще будуть. Загалом 20 чоловік. Ніяких побічних ефектів. Можу про себе сказати — в місці уколу незначно боліло, ні температури, ні болю в м'язах, ні головного болю, нічого не було", — пояснила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові хочуть вакцинуватися всі співробітники "тепломереж"

Махота уточнила, після щеплення її організм почав виробляти антитіла.

"Я дуже задоволена і всім раджу, до того ж, вже зробила ІФА-тест (на антитіла) і бачу, що вакцина працює, антитіла потроху піднімаються. Я перехворіла десь в липні, у мене були антитіла 4,7 десь і вони впали буквально за два місяці до 1,6, а зараз вже більше починають вироблятися антитіла після введення вакцини", — розповіла директорка лабцентру.

На сайті установи розмістили фото щеплених співробітників і розповіли, що велика частина тих, хто працює в лабцентрі, вже перехворіла коронавірусом, деякі — повторно.

Фото: Харьковский областной лабораторный центр
Любов Махота (ліворуч у верхньому куті). Фото: Харківський обласний лабораторний центр

Нагадаємо, станом на ранок 29 березня в Харківській області від COVID-19 вакцинували 5789 чоловік. Вакцинальна кампанія від COVID-19 в Харківській області почалася 25 лютого. Регіон отримав 30 400 доз вакцини, щоб прищепити 15 200 чоловік.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.