Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області цілодобово можна звернутися за допомогою психолога

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
"Гаряча лінія" створена Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Отримати психологічну підтримку можна цілодобово.

У Харківській області працює "гаряча лінія" Державної служби України з надзвичайних ситуацій, оператори якої надають жителям психологічну допомогу. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Гаряча лінія" працює в Харківській області з весни цього року, зараз оновлено її номер телефону. Отримати допомогу тут можна цілодобово. Жителі звертаються з різних питань. Зокрема, були люди з суїцидальними думками та ті, які боялися евакуації.

"Так, у нас можна отримати психологічну допомогу. Наприкінці квітня її створили. Ми оновили номер телефону. Лінія цілодобово працює. Усі до нас можуть звертатися. Ми консультації даємо. І з деокупованих телефонують, на той час дзвонили з окупованих територій. Різні дзвінки надходили. Особисті проблеми. Наприклад, були такі, що у людини страх: "Я не можу виїхати, хочу, але не можу". І спроби суїциду також були, телефонували", — розповіла KHARKIV Today оператор "гарячої лінії" ДСНС із надання психологічної підтримки.

Жителі Харківської області можуть отримати психологічну підтримку від співробітників ДСНС за номером телефону: +38 099 627 09 49.

Як писав KHARKIV Today, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій створило чат-бот для звернень українців, які потребують евакуації чи гуманітарної допомоги. Чат-бот Minre_1548_Help_Bot доступний у Telegram за посиланням.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.