Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області три дні поспіль перевищено карантинний показник

Вище норми знаходиться рівень захворюваності і динаміка рівня госпіталізацій.

Рівень госпіталізацій перевищено в усіх регіонах, крім Закарпатської та Кіровоградської областей. Динаміка рівня госпіталізацій у нормі тільки в 11 областях.

На 20 вересня у Харківській області перевищені два карантинних показники — рівень захворюваності та динаміка рівня госпіталізацій. Останній виходить за межі норми три дні поспіль. Відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно таблиці Міністерства охорони здоров'я України, рівень захворюваності на коронавірус у Харківській області дорівнює 187 на 100 тисяч населення при нормі менше 75.

Динаміка рівня госпіталізацій протягом трьох останніх днів становила 59%, 57,9 і 75,2%, тоді як норма менше або дорівнює 50%.

Відзначимо, на сьогоднішній день в Україні встановлено "зелений" рівень епідемічної небезпеки. Рішення про перехід до "жовтої" зони приймає Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки, потім комісії на місцях.

Решта карантинних критеріїв — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, рівень госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем — поки знаходяться у нормі.

Як писав KHARKIV Today, перехід всіх регіонів України, зокрема Харківської області, до "жовтої" зони епіднебезпеки прогнозують цього тижня.

Нагадаємо, 13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до постанови №1236, встановивши нові карантинні обмеження. Згідно з документом, вводяться "зелені" і "жовті" COVID-сертифікати, які дозволять працювати закладам у різних зонах епіднебезпеки без обмежень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.