Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області трасу на Київ ремонтують з іншого боку

Фото: САД в Харьковской области
Роботи йдуть у напрямку до Донецької області.

У Балаклійському районі роблять шар основи покриття та паралельно демонтують бортовий камінь і встановлюють лотки для водовідведення.

Роботи йдуть у Донецькому напрямку траси М-03 Київ — Харків — Довжанський біля села Слабунівка (Балаклійський район). Їх виконує підрядник "Автомагістраль-Південь". Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області.

Там назвали трасу дорожнім "довгобудом" — ремонтувати її почали ще в 2011 році під час підготовки до Євро-2012, потім роботи припинили до 2017 року.

У 2020 році на дорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський (від Об'їзної навколо Харкова до кордону з Донецькою областю) із застосуванням перевантажувача асфальтобетонної суміші оновили 95 кілометрів верхнього шару покриття.

"На 2021 рік на основному проїзді залишилася ділянка на в'їзді до Харкова і ділянка до Чугуєва. Цього року плануємо завершити комплекс робіт у цьому напрямку. Зараз за цим напрямком на  594 км біля села Слабунівка підрядники роблять шар основи покриття з щебенево-піщаної суміші на відігнаних лівоповоротних з'їздах. Паралельно з цим ведуться роботи з демонтажу бортового каменю і облаштування лотків для водовідведення на 599 км", — розповіли в Службі автодоріг в Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області ремонтують міст через Сіверський Донець

Фото: САД в Харьковской области

Також по дорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський км 553 + 506 біля села Гракове (Чугуївський район) тривають роботи з капітального ремонту моста. Новий шляхопровід будують паралельно існуючому нині мосту, по якому зараз їде транспорт. Після закінчення будівництва існуючий міст буде закритий. Роботи дорожники планують завершити в кінці 2021 року.

Нагадаємо, на кордоні з Харківською та Полтавською областями ремонтують 25 кілометрів траси Київ — Харків — Довжанський.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.