Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області тиждень намагаються врятувати собаку на крижині

Фото: "Порятунок тварин"
Більше тижня тварина не може вибратися на берег.

Волонтери шукають тих, хто підгодовував собаку на Печенізькому водосховищі. На контакт з незнайомими людьми вона не йде.

На Печенізькому водосховищі в районі повороту навпроти бази відпочинку "Елат" в селі Мартове (Печенізький район) застряг на льоду собака. З проханням врятувати тварину звернулися відпочивальники. Вдалося з'ясувати, що собака жив з рибалками. Коли вони пішли, тварина залишилася на замерзлому водоймищі. Про це KHARKIV Today повідомили в "порятунку тварин".

"Собака в 20 метрах від берега. Почалася відлига, він просто не може вийти на берег, проїхали всю округу по периметру —  всюди вода. Спостерігали за ним, він не підходить до цієї води,  де тонкий лід — тікає назад, не стрибає у воду, бо холодно. Волонтери кажуть, що намагаються тиждень його звідти якимось чином виманити, врятувати, але поки не вдається. Хтось його підгодовував, рибалок він якихось знає", — пояснила волонтер Тетяна.

Фото: "Порятунок тварин"
Фото: "Порятунок тварин"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові шукають сім'ю псу, який потрапив у ДТП

До тварини підпливали на човні, але собака полохливий і відразу відступав назад. Навколо тварини намагалися пробивати лід, але це не допомогло. Волонтери трохи погодували пса — кидали на лід сосиски і мокрий корм.

Зараз вони просять допомоги у всіх, хто може знати тварину. Можливо, собака може піти за цією людиною, оскільки незнайомців не підпускає близько. Зв'язатися можна за номером: 0954009630.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.