Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області шукають небезпечний французький шоколад

У Держпродспоживслужбі повідомили про незадекларований в Україні молочний інгредієнт.

При виявленні французького шоколаду на ринках та у магазинах Харківської області жителів просять повідомляти до Держпродспоживслужби.

20 січня до Держпродспоживслужби надійшло повідомлення про виявлення незадекларованого молочного інгредієнта у темному шоколаді з апельсиновою цедрою, який експортували з Франції (роздрібний продавець Auchan Centrale d’Achat) до України (одержувач — Ашан Україна. Гіпермаркет). Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

"У разі виявлення зазначеного вантажу в обігу оператори ринку зобов'язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, на території яких зареєстровано потужність", — йдеться у повідомленні.

Як писав KHARKIV Today, раніше у Харківській області виявили несанкціонований барвник Sudan Blue II, який використовували для виробництва морозива та експортували з Іспанії (виробник — Lucta S. A.) до України (одержувачі — київська фірма "Шафран Спайс" та слов'янська — "Форест").

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.