Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області рятувальники відкрили двері квартири, у якій знаходилася трирічна дитина

Фото: ГУ ГСЧС Украины в Харьковской области
За допомогою мотузки рятувальники через балкон потрапили до квартири.

Жінка не змогла відкрити двері і додзвонитися до чоловіка, у цей час у замкненій квартирі плакала дитина.

У Харківській області рятувальники допомогли відкрити двері квартири, у якій знаходилася маленька дитина. Мама дівчинки не могла відкрити замок, а тато дитини, який теж перебував у квартирі, не відповідав на дзвінки. Про це KHARKIV Today розповіли у пресслужбі ГУ ДСНС України у Харківській області.

Надзвичайна подія сталася у місті Красноград. Виклик на номер "101" надійшов у середу, 28 липня, о 18:42. Рятувальникам повідомили, що у п'ятиповерховому житловому будинку в квартирі на третьому поверсі знаходиться трирічна дівчинка з батьком і відсутній зв'язок.

Мама не змогла відкрити вхідні двері і почала стукати у квартиру, телефонувати на мобільний чоловікові. Чоловік не відповідав, дитина розплакалася. Жінка звернулася за допомогою до рятувальників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через потоп в Одесі харківських туристів доставляли на вокзал рятувальники

открыли дверь
Фото: ГУ ДСНС України у Харківській області

"У присутності співробітників поліції за допомогою рятувальної мотузки через балкон четвертого поверху рятувальники дісталися до квартири на третій поверх і відкрили вхідні двері", — розповіли у ДСНС.

Виявилося, що чоловік міцно спав і не чув стукоту і дзвінків, а вхідні двері закрив зсередини, тому їх не могли відкрити зовні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.