Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області розкидають вакцину проти сказу

Фото: ГУ Держпродспоживслужба у Харківській області
Жителів просять не чіпати приманки.

Із третьої декади вересня по першу декаду жовтня на території Харківщини проведуть кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Приманки з вакциною проти сказу розкидають у лісових і мисливських угіддях регіону на площі 11 503 квадратних метри. Це території Красноградського, Лозівського районів, частини Богодухівського (сюди не входитиме Золочівська громада), Харківського (лише у Нововодолазькій громаді), частини Чугуївського району (лише у Зміївській громаді).

Приманкою будуть невеликі брикети розміром із сірникову коробку, які матимуть запах м'ясокісткового борошна. Усередині брикетів знаходитиметься желеподібна капсула, в яку покладуть вакцину проти сказу. Для людей і тварин така приманка є безпечною. Мешканців регіону просять не чіпати приманки.

"Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу. Прохання до жителів області: у разі виявлення приманок не брати їх руками та не переносити з місць розкладання", — звернулися у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, у селі Михайлівка Чкаловської громади (Чугуївщина) зареєстрували випадок сказу. Безпритульний кіт прийшов на подвір'я, напав на людей і покусав дитину. Лабораторне дослідження показало, що кіт хворий на сказ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.