Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області ремонтують міст через залізницю

Фото: САД в Харьковской области
Проїзд не зупиняли.

Спочатку відремонтують одну половину моста, потім — другу.

Капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на дорозі О-211942 "Куп'янськ — Кругляківка", км 6 +915, проводять без зупинки проїзду, зараз дорожники ремонтують праву половину моста. Роботи виконують за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", повідомили у Харківській облдержадміністрації.

За даними державного підприємства "Дороги Харківщини", міст побудували у 1964 році, з тих пір його жодного разу капітально не ремонтували. Шляхопровід був у незадовільному стані і потребував ремонту. Протяжність штучної споруди становить 45,6 метра, ширина проїжджої частини — 7 метрів.

На об'єкті вже встановили тимчасові опори, демонтували і влаштували нові підфірменників, поклали основи під перехідні плити і забетонували шкафні стінки.

"Зараз будівельники виконують роботи з торкретування балок, влаштування опалубки монолітної плити, установки анкерів у гранітному бордюрі і підготовчі роботи перед бетонуванням монолітної плити прогонової будови", - відзначили на держпідприємстві "Дороги Харківщини".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На мосту при виїзді з Чугуєва поклали асфальтобетон.

За їх інформацією, 24 липня дорожники планують почати бетонувати монолітну плиту прогонової будови.
Загалом ремонтні роботи передбачають установку нового перильного і бар'єрного огородження на шляхопроводі і підходах, укладання асфальтобетонного покриття, деформаційних швів, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення сучасного зовнішнього освітлення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.