Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області призупинили розмінування полів

Піротехнічним підрозділам заважають погодні умови.

Роботи на сільгоспугіддях відновлять, якщо погода покращиться.

Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій призупинили розмінування сільськогосподарських угідь на Харківщині. Причиною стало зниження температури. Через це неможливо якісно виконати роботи з гуманітарного розмінування, повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"У разі настання прийнятних погодних умов, які дозволять безперешкодно проводити роботи з гуманітарного розмінування сільгоспугідь, виконання таких робіт буде поновлено. Жодна з отриманих заявок не залишиться невиконаною!", — розповіли у ГУ ДСНС.

Наразі сапери ДСНС розміновують об'єкти критичної інфраструктури, у тому числі водо-, газо-, тепло- та електромережі. Після розмінування їх зможуть розпочати відновлювати.

Як писав KHARKIV Today, на Харківщині треба розмінувати 500 000 гектарів полів. Роботи планують почати навесні. У Харківську область надійде підкріплення: обіцяють 40-50 піротехнічних груп, які працюватимуть у полях. Окрім того, очікують долучення неурядових організацій, які займаються розмінуванням.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.