Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області проживають 413 000 переселенців

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Люди виїжджають через обстріли або пошкоджені домівки.

Щодня з деокупованих територій евакуюють сотні людей.

На даний момент у Харківській області проживають 413 000 переселенців. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"На сьогоднішній час ми зафіксували 413 000 внутрішньо переміщених осіб. Це саме на території Харківської області та міста Харкова", — сказав Синєгубов.

Як розповів голова ХОВА, евакуація зі звільнених територій Харківської області триває. Щодня звідти евакуюють від 100 до 1000 людей. Мешканці виїжджають через пошкоджені домівки, комунікації в яких неможливо відновити, або через обстріли. На сьогодні від окупантів майже щодня потерпають прикордонні села.

"Щодня у нас люди виїжджають із тих помешкань, де неможливо зараз проживати, тобто вони мають значні пошкодження, там, де ми розуміємо, що до тепло- та енергопостачання найближчим часом ці будинки підключені не будуть. Крім того, з цих територій, де ще ідуть обстріли, а це майже абсолютно всі прикордонні населені пункти. Ми щодня фіксуємо такі обстріли і щодня, на жаль, жертви серед цивільного населення", — розповів Олег Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, станом на 6 жовтня у Харківській області проживали понад 400 000 переселенців. Близько 800 000 внутрішньо переміщених осіб із Харківщини мешкали у різних регіонах України, найбільше їх налічувалося в Полтавській області — понад 120 000.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.