Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області прогнозують заморозки

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Синоптики розповіли про погоду з 6 до 10 вересня.

Вночі у регіоні прогнозують заморозки, максимальна денна температура повітря цього тижня складе +25 градусів.

Наступного тижня до Харківської області прийдуть заморозки, опадів не очікується. Про це повідомили у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології.

У понеділок, 6 вересня, істотних опадів не прогнозують. Північно-західний вітер буде рухатися зі швидкістю 3-8 метрів у секунду. В області вночі очікується від +1 до +6 градусів, на поверхні ґрунту — заморозки, 0-3 градуси тепла, вдень обіцяють від +13 до +18 градусів. У місті вночі — 2-4 градуси тепла, заморозки — 0-2 градуси, вдень — 14-16 градусів тепла.

У вівторок, 7 вересня, без опадів. Швидкість вітру змінних напрямків складе 3-8 метрів у секунду. Вночі прогнозують від +2 до +7 градусів, на поверхні ґрунту заморозки 0-3 градуси, вдень температура повітря складе від +14 до +19 градусів.

У середу, 8 вересня, без опадів. Південно-західний вітер буде рухатися зі швидкістю 5-10 метрів у секунду. Вночі очікується 3-8 градусів тепла, заморозки — 0-3 градуси, вдень повітря прогріється до +21 градуса.

У четвер, 9 вересня, опадів не передбачається. Швидкість північно-західного вітру складе 5-10 метрів у секунду. Температура повітря вночі — 5-10 градусів тепла, вдень — 20-25 градусів тепла.

П'ятниця, 10 вересня, пройде також без опадів. Північний вітер буде рухатися зі швидкістю 5-10 метрів у секунду. Вночі очікується від +7 до +12 градусів, удень — від +20 до +25.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці серпня погодні умови у Харківській області визначив теплий сектор малорухливого циклону Nick з центром над країнами Балтії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.