Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області прогнозують дощі

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У регіоні буде хмарна погода з проясненнями.

Харківський регіональний центр із гідрометеорології опублікував прогноз погоди на найближчі три дні.

Згідно із прогнозом, у понеділок, вівторок і середу на Харківщині пройдуть дощі. Вони йтимуть удень. Максимальна температура повітря складе +17 градусів.

Зокрема, у понеділок 13 травня у регіоні буде хмарно з проясненнями. В області вночі істотних опадів не передбачають, удень прогнозують місцями невеликий дощ. Швидкість північно-східного вітру складе 5-10 метрів за секунду. Уночі очікується від +2 до +7 градусів, удень — від +10 до +15 градусів.

У Харкові також вночі без опадів, проте удень піде невеликий дощ. Швидкість та напрямок вітру буде таким же, як по області. Вночі стовпчики термометрів покажуть 3-5 градусів тепла, удень — 11-13 градусів тепла.

У вівторок 14 травня в області прогнозують місцями короткочасний дощ. Північно-східний вітер рухатиметься зі швидкістю до 10 метрів за секунду. Уночі температура повітря складе від +1 до +6 градусів, удень — від +11 до +16 градусів.

У середу 15 травня буде хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, удень пройде невеликий короткочасний дощ. Швидкість східного вітру складе 5-10 метрів за секунду. Вночі очікується від +3 до +8 градусів, удень — від +12 до +17.

Як писав KHARKIV Today, через негоду на флагштоці у Харкові заміняли державний прапор. На його місце встановили менший. Наступного дня на місце повернули великий прапор.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.