Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області подорожчає проїзд

Фото: Изюмский горсовет
Вартість проїзду зросте на три гривні.

Старий тариф пасажирських перевезень міськими автобусними маршрутами становив сім гривень.

З 23 січня у місті Ізюм Харківської області подорожчає проїзд в автобусах. Новий тариф становитиме десять гривень. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Ізюмської міської ради 12 січня.

"З урахуванням звернень товариства з обмеженою відповідальністю "Ізюмське АТП" і фізичної особи-підприємця "Круговий Л. Г." виконавчий комітет вирішив встановити тариф на оплату транспортних послуг на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Ізюм — 10 гривень", — сказано у рішенні виконкому.

Зазначимо, зараз вартість проїзду у маршрутках становить 7 гривень. Тариф було затверджено ще у 2018 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зміниться у житті харків'ян у 2022 році

Як писав KHARKIV Today, з 23 грудня 2021 року підвищили тарифи на Південній залізниці у приміському сполученні. У середньому, підвищення відбулося на 12%. Як пояснили на Південній залізниці, подорожчання пов'язане зі збитковістю пасажирських приміських перевезень і необґрунтовано низькими тарифами.

Вартість проїзду на мінімальну відстань — від 1 до 5 кілометрів — становить 12 гривень (раніше було 11 гривень). Вартість проїзду на максимальну відстань — від 251 до 300 кілометрів — тепер становить 58 гривень (раніше було 52 гривні).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.