Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області подорожчав проїзд у автобусах

Фото: Первомайский горсовет
Подорожчання відбулося у місті Первомайський.

У двох районних центрах вже підняли вартість проїзду, в одному — готуються.

З 7 вересня подорожчала вартість проїзду в автобусних маршрутах у місті Первомайський — з 6 до 8 гривень. Про це KHARKIV Today повідомив директор компанії "Авто-ові" Валерій Дробушко.

Підвищення відбулося на наступних маршрутах у Первомайському: №1Т "Сиваш — Кільцева", №2Т "Кільцева" і №4Т "Первомайський — Промзона".

"Давно не піднімали тарифи на проїзд. Паливо, зарплата, податки,"мінімалка" — все зросло. Звідси випливають цифри. 8 гривень на сьогоднішній день не є тією ціною, яка прийнятна. Там певний пасажиропотік, більше не "стрибнеш", — пояснив Дробушко.

За словами директора "Авто-ові", вартість проїзду підвищили також у місті Вовчанськ (з 6 до 8 гривень). Планується подорожчання на маршрутах у Балаклії, за іншими рішення поки немає.

Як писав KHARKIV Today, у лютому подорожчав проїзд за маршрутом №1157 "Харків — Черкаська Лозова", вартість склала десять гривень. У квітні підвищили проїзд на автобусних маршрутах у Зміївському і Мереф'янському напрямках. Квитки подорожчали на 1-2 гривні.

З 1 травня подорожчав проїзд в автобусах за маршрутами №1182 Харків — Новий Високий (Харківський район) та №1164 Харків — Тернова (Харківський район). Подорожчання відбулося на 2 гривні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.