Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 11:22

У Харківській області почали ревакцинацію ще двома вакцинами

Фото: KHARKIV Today / Андрей Мариенко
Тепер жителів прищеплюють другою дозою AstraZeneca, Pfizer і CoronaVac.

На сьогоднішній день у Харківській області повторно вакцинували 314 жителів.

За добу другу дозу вакцини від коронавірусу отримали 284 жителя Харківської області. Це стало відомо з оновлених даних на сайті Ради національної безпеки і оборони України.

Робити щеплення другою дозою вакцини у Харківській області почали 1 травня, щеплення робили вакциною AstraZeneca. Всього прищепили 30 жителів. Однак з того моменту кількість повторно вакцинованих не змінилася. Процес ревакцинації відновився 12 травня, також використовувати почали  другу дозу вакцини Pfizer (американське виробництво) і CoronaVac (китайське виробництво).

Американською вакциною Pfizer за добу повторно прищепили 144 жителя, китайською CoronaVac — 70 чоловік, AstraZeneca — 70.

Всього у Харківській області з початку вакцинації (лютий) прищепили першою та другою дозами 42 276 жителів. Це — п'яте місце в Україні. За добу вакцину отримали 615 чоловік.

В Україні вакцинували 901 105 жителів. Найбільше людей прищепили у Києві — 95 708, найменше у Луганській області — 18 353.

Як писав KHARKIV Today,  12 травня до Харківської області надійшло 3300 доз вакцини південнокорейського виробництва AstraZeneca-SKBio. Вакцина надійшла із Запорізької області. Нею будуть прищеплювати людей старше 65 років, зокрема  повторно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.