Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області почали ремонтувати найстаріший міст

125-річний міст в селі Чугуївського району востаннє капітально ремонтували у 1976 році.

Під час ремонту автомобілі пропускають в реверсному режимі.

На автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв — Мілове (км 12 + 572) демонтували тротуар лівого проїзду моста і почали обладнувати підпірну стінку і ремонтувати арку. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на Службу автомобільних доріг у Харківській області.

Ремонтні роботи на дорозі Чугуїв — Мілове проводять за програмою "Велике будівництво", підрядник — фірма "ВП Мост-1". Завершити ремонт планують наприкінці 2021 року.

мост

Як відзначили в Службі автомобільних доріг в Харківській області, міст розташований в селі Коробочкине (Чугуївський район). Звели його в 1896 році, це — найстаріший міст в області (йому 125 років). Його довжина становить 30,66 погонних метра. Останній раз капітально ремонтували спорудження 45 років тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Харкова до Києва за чотири години: трасі додадуть смуг

Як писав KHARKIV Today, 11 березня почали ремонтувати Об'їзну дорогу Харкова — від Дергачівської розв'язки в сторону "Фельдман екопарку". Через чотири дні роботи стартували в межах Роганського житлового масиву (від Роганської транспортної розв'язки в сторону Безлюдівки).Наприкінці березня почалися ремонтні работи ще одній ділянці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.