Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області підірвався трактор

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Підрив стався на Куп'янщині.

Поранення отримали двоє людей.

У понеділок 5 червня на дорозі біля села Потихонове у Вільхуватській громаді (Куп'янський район) на невідомому вибуховому пристрої підірвався трактор. Унаслідок підриву постраждали 59-річний чоловік і 51-річна жінка.

Жителів Харківщини просять бути максимально обережними та пам'ятати, що в регіоні залишається високою мінна небезпека. При виявленні підозрілих предметів потрібно повідомляти до рятувальників або поліцейських за номерами телефонів — 101, 102 або 112.

"Не рухайтесь невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами. Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети. Не відвідуйте ліси, лісосмуги, поля, пойми річок та інші відкриті простори, особливо ті, де точилися бої, або які перебували під ворожою окупацією", — повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області..

Як писав KHARKIV Today, 2 червня біля сіл Морозова Долина та Леміщине у Золочівській громаді (Богодухівський район) на невідомому вибуховому пристрої підірвалася машина, у якій перебувала родина з трьома дітьми. Внаслідок підриву загинула 37-річна жінка. Постраждали 12-річна та 15-річна дівчинки й 12-річний хлопчик.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.