Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області перевищені чотири карантинних показники

Зону епіднебезпеки визначають за шістьма критеріями.

На 4 жовтня у Харківській області перевищені чотири карантинних показники з шести. У таблиці Міністерства охорони здоров'я регіон забарвлений у помаранчевий колір.

За межами норми знаходиться рівень захворюваності на коронавірус, коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем. Відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

При нормі менше 75 на 100 тисяч населення рівень захворюваності на коронавірус у Харківській області становить 433 (перевищення у 5,7 раза).

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування враховують при визначенні зони епіднебезпеки за останні три дні. У Харківській області цей критерій дорівнює 20%, 20,8% і 21,4% (норма — менше або дорівнює 20%).

Рівень госпіталізацій за останні три дні становить 59%, 65,8% і 68,6%, тоді як норма становить менше або дорівнює 60 на 100 тисяч населення.

За межами норми знаходиться ще один критерій — завантаженість ліжок з киснем. Три дні поспіль цей критерій дорівнював 64,7%, 70,1% і 66,4%. Норма становить менше або дорівнює 65%.

У нормі залишаються два карантинних показники — охоплення тестуванням і динаміка рівня госпіталізацій.

Як писав KHARKIV Today, Центр економіки охорони здоров'я Kyiv School of Economics прогнозував перехід Харківської області до "червоної" зони епіднебезпеки найближчим часом — відразу після Чернівецької області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.