Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області переплачують за куряче філе для школярів

Кілограм курячого філе коштує майже 155 гривень.

Антикорупційники порахували, що на закупівлі могли б заощадити 150 тисяч гривень.

Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міськради купує заморожене куряче філе за одними з найвищих цін у Харківській області. Вартість кілограма продукту становитиме 154 гривні 99 копійок. Про це йдеться у системі публічних закупівель ProZorro, повідомили у Харківському антикорупційному центрі.

Там уточнили, договір уклали із підприємницею Юлією Тимофєєвою.

Для порівняння антикорупційники привели Балаклійський ліцей №1 імені Тризни, де купують охолоджене куряче філе по 105 гривень за кілограм. За такою ціною цей продукт доставляють до обласного дитячого ортопедотравматологічного санаторію "Лісний".

За даними ХАЦ, регіональний центр професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій у Харківській області купує філе по 108 гривень за кілограм. Дещо дорожче — по 118 гривень коштує філе Національному юридичному університету ім. Ярослава Мудрого.

"Але це все одно дешевше, ніж у Дергачах. І суттєво. Якщо розрахувати різницю, то вийде переплата у 150 000 гривень. Як бачимо, на відміну від Дергачів у різних куточках Харківської області знаходять можливість купувати куряче філе дешевше", — повідомили антикорупційники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьків просять скаржитися на шкільне меню у Харківській області

Вони з'ясували, що Юлія Тимофєєва постачала філе до навчальних закладів у Дергачах ще минулого року. Тоді вартість кілограма продукту становила 128 гривень.

"Для порівняння — вона постачала куряче філе до чугуївських шкіл. Але вартість для Чугуєва була нижчою — 99 гривень за кілограм", — розповіли у ХАЦ.

Нагадаємо, після введення нового меню у школах, там почали годувати стравами із сочевиці. За кілограм бобових віддають від 50 до 120 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.