Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 17:01

У Харківській області оприлюднили результати дослідження питної води

Проби води досліджував Харківський лабораторний центр.

У Харківській області відібрали 896 проб води, 245 з них не відповідали нормі.

Фахівці виявили відхилення від нормативних показників питної води в Лозівському (83,9%) і Чугуївському (30,3%) районах. У пробах з цих районів було перевищення показників по загальній жорсткості, вмісту сульфатів, заліза, хлоридів, аміаку і фтору. Про це повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі.

"У першому кварталі 2021 року з джерел і мереж централізованого водопостачання Харківської області (зокрема, Харкова), які забезпечують питною водою населення, досліджено 896 проб води за санітарно-хімічними показниками, зокрема 245 проб (27,3%) не відповідали нормам", — сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі одного району Харкова залишилися без холодної води

До того ж, воду досліджували за мікробіологічними показниками. Всього в першому кварталі цього року відібрали 1137 проб води, з них 65 (5,7%) не відповідали вимогам епідемічної безпеки питної води. Відхилення від норми виявили у Красноградському районі (15%), Лозівському (11,1%), Ізюмському (8,8%) і Куп'янському (6%).

Із розподільної мережі водопроводу Харкова взяли 139 проб води для дослідження санітарно-хімічних показників. Дев'ять з них не відповідали нормі (колір, каламутність, окислюваність). За мікробіологічними показниками досліджували 264 проби, у двох (0,8%) знайшли відхилення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.