Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 травня, 2021 - 15:56

У Харківській області обладнали "вікно життя" у відремонтованій лікарні

Фото: ХОГА
Реконструкцію завершили в Богодухівській центральній районній лікарні.

У медустанові з'явилися нові операційні та лабораторії.

Реконструкцію приймального відділення Богодухівської центральної районної лікарні почали у вересні 2020 року. Зараз будівельні роботи на об'єкті завершили. Ремонт провели за програмою "Велике будівництво", повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

Площа приймального відділення лікарні становить 650 квадратних метрів. Для зручності тут зробили кілька вхідних груп.

"У приймальному відділенні повністю виконані внутрішні роботи: санвузли, коридори, кабінети, обладнане "вікно життя" — спеціальний пункт, де жінка, яка відмовляється від новонародженої дитини, анонімно може її залишити. Проведено ремонт в лабораторіях. На сьогодні забезпечено умови інклюзії: пандуси, переходи, санвузли з душовою", — розповів представник підрядника Павло Бабенко.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

У приймальному відділенні з'явився напівбокс, це дозволить розділяти інфекційних хворих від інших пацієнтів і надавати їм допомогу окремо, поки діагноз не буде встановлений. Раніше таких умов в лікарні не було, розповів директор Богодухівської ЦРЛ Микола Грищенко.

"Дійсно, значно покращилися умови роботи і умови надання медичної допомоги нашим пацієнтам. У процесі виконання робіт були замінені система водопостачання та система опалення, що дозволило заощадити гроші на енергоносіях. Це теж важливо сьогодні", — повідомив Микола Грищенко.

Ремонт зробили і в реанімаційному відділенні, де тепер є все необхідне сучасне обладнання, щоб проводити операції будь-якої складності, і в малій операційній.

Серед нового обладнання в лікарні — комп'ютерний томограф, рентген-апарат (цифровий і з використанням плівки), планують купити апарат УЗД, також пацієнтам зможуть провести в лікарні відеогастроендоскопічну діагностику.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

За програмою "Велике будівництво" ремонт провели і в клініко-біологічній лабораторії лікарні.

"Обладнані приміщення для установки імуноферментного аналізатора, якого у нас не було. Це обладнання нове і дозволить проводити аналізи пацієнтам та медичному персоналу для визначення імуноглобуліну, що зараз дуже актуально", — пояснила заступник директора лікарні Яна Грищенко.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Нагадаємо, перше "вікно життя" в Харкові з'явилося в серпні 2016 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.