Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 травня, 2021 - 10:27

У Харківській області хотіли качати нафту і газ з "лівої" труби

Співробітники СБУ виявили врізку до магістрального нафтопроводу.

Зловмисники створили несанкціоноване відведення для розкрадання нафтопродуктів.

Співробітники Служби безпеки України виявили та ліквідували у Богодухівському районі Харківської області незаконну врізку до магістрального нафтопроводу. Про це повідомив представник Управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула.

Як відзначили в СБУ, організатори не встигли скористатися незаконним відведенням. Також була загроза виникнення надзвичайних ситуацій.

"За висновками експертів, зловмисники могли розкрадати 150-200 кубометрів нафтопродуктів щомісяця, завдаючи державі збитків на більш ніж 2 мільйони гривень. Порушення цілісності газонафтопроводів створювало реальну загрозу для виникнення надзвичайних ситуацій та нанесення шкоди екології регіону", — відзначили в СБУ.

Слідчі порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 292 (пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів і нафтопроводів) Кримінального кодексу України. Всіх причетних до обладнання незаконної врізки виявляють, також встановлюють посадових осіб, які могли "кришувати" нелегальний бізнес.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.