Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області капітально відремонтують міст до санаторію

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Служба автомобільних доріг заявила про намір провести капремонт.

Частину траси у Харківському районі (колишній Дергачівський район) до санаторію відремонтували влітку, тепер планують почати ремонт моста. 
 

Служба автомобільних доріг у Харківській області планує капітально відремонтувати міст, що веде до санаторію "Березівські мінеральні води", на кілометрі 1 + 115 автомобільної дороги державного значення Пересічне — Березівське — М-03 (колишній Дергачівський район). Про це повідомили на сайті САД у Харківській області.

Дорога відноситься до третьої категорії. Загальна протяжність траси становить 0,048 кілометра. Після капремонту обіцяють підвищення безпеки дорожнього руху та скорочення часу в дорозі для автомобілістів.

"Реалізація даного проєкту позитивно вплине на поліпшення транспортної інфраструктури України, підвищення пропускної спроможності дороги, поліпшення транспортно-експлуатаційних показників роботи автотранспорту, умов проїзду і комфорт користувачів дорогою, підвищення безпеки руху, поліпшення транспортного сполучення між населеними пунктами, зниження собівартості перевезень і час перебування пасажирів у дорозі", — пояснили у Службі автомобільних доріг.

дорога
Карта: Служба автомобільних доріг у Харківській області

Як писав KHARKIV Today, частину траси Пересічне — Березівське — М-03 відремонтували влітку. Підготовчі роботи стартували у липні. На ділянці зміцнили узбіччя і з'їзди, очистили смугу від порослі, зробили дорожню розмітку і встановили нові дорожні знаки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.