Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області капітально відремонтували дорогу

Дорогу відремонтували за президентською програмою "Велике будівництво".

Загальна довжина дороги становить 16 кілометрів. Ремонт провели на одній ділянці, готуються до робіт на іншій.

На дорозі Старий Салтів — Приколотне відремонтували ділянку завдовжки понад чотири кілометри. До кінця року відновлять ще одну ділянку — від села Підсереднє до села Дорошенкове (колишній Вовчанський, тепер Чугуївський район). Протяжність цієї ділянки становить понад сім кілометрів. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на директора державного підприємства "Дороги Харківщини".

"Роботи були проведені наступні — це відновлення основи двошарового асфальтобетонного покриття, зроблено дорожню розмітку, зміцнено узбіччя та замінено знаки. Хочу зазначити, що ця дорога буде включена до списку ремонту автомобільних доріг місцевого значення і наступного року", — сказав Турченко.

Зазначимо, загальна довжина дороги становить 16 кілометрів. Ремонт ділянки на трасі Т-21-14 Приколотне — Великий Бурлук — Дворічна у напрямку села Підсереднє розпочали у 2020 році.

"Хочу зазначити, що ця дорога з'єднує три великі населені пункти — це Великий Бурлук, Старий Салтів і Вовчанськ. Там проживає понад 15 тисяч людей", — пояснив Турченко.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області закінчують ремонт дороги до санаторію.На дорозі Т-21-12 Пересічне — Березівське — /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води" облаштували 6,4 кілометра верхнього шару із щебенево-мастичного асфальтобетону і готуються до нанесення дорожньої розмітки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.