Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області "гуманітарку" видаватимуть за громадські роботи

Фото: Facebook / World CleanUp Day 2021 
Долучитися до благоустрою можуть як переселенці, так і місцеві жителі.

Допомогу видаватимуться за результатами роботи.

У середині тижня у Первомайській громаді почнуть видавати допомогу від президента Володимира Зеленського літнім людям. Набори вже формують і насамперед їх отримають усі жителі віком від 70 років.

"У п'ятницю на адресу Первомайської громади прийшов гуманітарний вантаж за президентською програмою для мешканців громади. Це 3200 наборів із продуктами харчування, що становить приблизно 10% населення і може охопити цільову групу до 1950 року народження включно. Видача розпочнеться цієї середи у Палаці культури "Хімік". Зараз йде формування списків та волонтерської групи для видачі. Одержувачам потрібно звернутися до ДК "Хімік" з паспортом. Жителі Первомайської громади, які живуть у Ржавчицькому та Грушинському старостатах, отримають набори через старост. У міру надходження такої допомоги надалі видаватимемо іншим верствам населення, які молодші за 1950 рік народження", — пояснив голова Первомайської ОТГ Микола Бакшеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де отримати гуманітарну допомогу у Харкові 25 квітня

Переселенців у громаді стало набагато більше, ніж на початку російської війни, тож допомогу почнуть видавати рідше, за новим графіком. Гуманітарку від президента зможуть отримати також люди, які готові працювати у громаді на громадських засадах.

"У зв'язку із збільшенням кількості одержувачів допомоги серед вимушено переміщених осіб, було збільшено інтервал, через який така допомога надається — до десяти днів. Якщо вам такий проміжок недостатній, ви можете отримати додаткову видачу, взявши участь у громадських роботах з благоустрою міста та отримати додатковий пакет. Така можливість буде надана і жителям міста. Тим, хто хоче скористатися цією нагодою, потрібно звернутися у ФОК "Ангар" під вивіску "Громадські роботи". Комплектація бригади відбуватиметься о 07:30 щоранку. Робочий день триватиме до 13:00. Видача пакета після закінчення робіт за їх результатами. Щодня до таких робіт може бути долучено до 30 осіб. Жителі та внутрішньо переміщені особи Грушинського та Ржавчицького старостатів до таких робіт можуть бути залучені через старост сіл, у яких живуть”, — розповів голова Первомайської громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.