Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді відповіли на петицію про ремонт дороги у Кулиничах

Жителі Кулиничів просили відремонтувати дорогу.

Щоб відремонтувати дорогу, потрібно прийняти її на баланс міста. Питання передачі дороги у 2021 році розглядається.

Заступник харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов відповів на петицію про ремонт дороги у селищі Кулиничі, яка наприкінці червня набрала необхідні 5019 підписів. Відповідь опублікована на сайті Харківської міської ради.

У відповіді сказано, що дорогу на проспекті Індустріальному — на ділянці від станції метро "Харківський тракторний завод" до вулиці 7-ї Гвардійської Армії потрібно капітально відремонтувати. Однак дорога до списку об'єктів капремонту вулично-дорожньої мережі Харкова на 2021 рік не увійшла.

Водночас ремонтувати її планують. Але для цього потрібно прийняти дорогу на баланс міста, оскільки зараз вона знаходиться на балансі державного підприємства "Дороги Харківщини", яке підпорядковане Харківській обласній державній адміністрації.

У відповіді також зазначається, що ДП "Дороги Харківщини" уклало договір з фірмою "Автомагістраль-Південь" про поточний ремонт дороги на вулиці 7-ї Гвардійської Армії (від Салтівського шосе в бік мікрорайону ХТЗ) з розробкою проєктної документації.

Виділити кошти з бюджету і зробити капремонт на ділянці, про яку говорить у петиції житель Кулиничів, місто зможе після прийняття дороги у підпорядкування комунального підприємства "Шляхрембуд". Питання зараз розглядається.

"На даний момент розглядається питання прийняття вищевказаної вулиці на баланс комунального підприємства у поточному році, після чого буде розглянуте питання подальшого утримання та ремонту", — йдеться у відповіді на петицію.

Як писав KHARKIV Today, з проханням відремонтувати дорогу в Кулиничах звернувся у травні від імені жителів селища Олег Рибалкін. За його словами, у селищі Кулиничі капітально не ремонтували дороги багато років, зараз вони в поганому стані. Через місяць звернення набрало необхідну кількість голосів для розгляду.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.