Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 травня, 2021 - 08:50

У Харківській міськраді відмовилися назвати зарплату мера

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У міськраді попросили надати інформацію про зарплату мера за чотири місяці 2021 року.

У Харківській міськраді відмовилися називати зарплату мера, пославшись на відсутність інформації. При цьому, вказувати факт відсутності мера або виконання його обов'язків секретарем не стали.

Виконавчі органи Харківської міської ради розглянули ваш запит на інформацію щодо розміру нарахованої заробітної плати міського голови за січень-квітень, — сказано у відповіді. — Запитувана вами інформація відсутня".

Підписувала документ заступниця міського голови — керуюча справами виконавчого комітету міськради Тетяна Чечетова - Терашвілі, яка зазначила: відмовити у задоволенні запиту можуть, якщо розпорядник інформації не володіє нею.

"Відповідальною особою за розгляд запиту, поданого в порядку, який визначений законом, в Харківській міській раді є заступник начальника Служби бухгалтерського обліку та звітності — головного бухгалтера Харківської міської ради Остапенко Наталія Василівна", - пояснили у відповіді.

Також в міськраді нагадали, що автор звернення може подати в суд на бездіяльність розпорядника інформації.

Відзначимо, 9 грудня на сесії Харківської міськраді Геннадія Кернеса визнали мером Харкова заочно. У той же день йому вирішили підняти  зарплату. До окладу додали надбавки: за вислугу років (20%), науковий ступінь (5%), ступінь секретності (від 5 до 10%), за виконання особливо важливої роботи (100%) і щомісячне преміювання в розмірі рівня поточного року. Однак суму так і не озвучили.

Нагадаємо, п'ятий мер Харкова Геннадій Керни помер "16 грудня у берлінській клініці "Шаріте", йому був 61 рік. Причиною стали ускладнення після коронавірусу.

Як писав KHARKIV Today, в Харківській міськраді озвучили посадові оклади заступників, радників і помічників міського голови. Найбільший оклад покладено першому заступнику міського голови — 15 500 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.