Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській лабораторії Держпродспоживслужби — нова голова

Фото: ГУ Госпродпотребслужбы в Харьковской области
Лабораторію очолила Алла Асланова.

Нова голова Харківської лабораторії Держпродспоживслужби розпочинає перевірку лабораторій ветсанекспертизи.

7 лютого виконувачем обов'язків директора Харківської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів призначили Аллу Асланову. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брат харківського нардепа більше не очолює регіональний сервісний центр МВС

Лабораторія і Держпродспоживслужба вважаються різними юридичними особами, проте працюють спільно. Представив колективу нову голову лабораторії виконувач обов'язків начальника ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області Олександр Овчаренко. Головним завданням нового голови назвав наведення порядку в роботі лабораторій ветсанекспертизи на ринках Харківської області.

"Нам доведеться досить важливо у цьому напрямку попрацювати. Останні два тижні проводилися комплексні перевірки роботи всіх лабораторій ветсанекспертизи. Виявлено певні наші внутрішні порушення. Ми налаштовані, щоб у Харкові та Харківському регіоні таких порушень не було. Після проведення переатестації у всіх наших лабораторіях будуть додаткові кадрові зміни", — сказав виконувач обов'язків начальника ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області Олександр Овчаренко, який представив нову голову лабораторії.

Зазначимо, Алла Асланова у 2012-2014 роках очолювала Харківську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини, кар'єру розпочала з 1988 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.