Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У іноземця забрали ювелірні прикраси в харківському аеропорту

Фото: Харьковская таможня
Чоловік привіз каблучки, браслет, кольє і пояс

Громадянин Німеччини хотів пронести прикраси через "зелений коридор".

При проведенні митного контролю пасажирів авіарейсу "Дортмунд — Харків" у іноземця знайшли ювелірні вироби — жіночі прикраси в футлярах. Громадянин Німеччини хотів пройти митний контроль через "зелений коридор", тим самим заявивши, що товари, які переміщуються їм не підлягають письмовому декларуванню. Про це повідомили на Харківській митниці.

"Під час поглибленого огляду багажу і ручної поклажі іноземця за допомогою рентгенапарату Rapiscan, митники виявили ювелірні вироби, приховані в багажі та ручній поклажі серед особистих речей: три каблучки з металу жовтого кольору загальною вагою 16,34 грама, два з них з різнокольоровими камінням, браслет з металу жовтого кольору з білими каменями вагою 60,17 грам, кольє з металу жовтого кольору вагою майже 95 грам, пояс з металу білого кольору вагою 230,16 грам", — розповіли митники.

Фото: Харьковская таможня
Фото: Харківська митниця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні у Харківській області в іноземця у сумці знайшли старовинні монети

За словами іноземця, вартість предметів — 166 320 гривень. В діях громадянина Німеччини знайшли ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 471 Митного кодексу України. Ювелірні вироби забрали для проведення експертизи, відносно чоловіка склали протокол.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.