Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині заборонили працювати в полях

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Рішення ухвалила комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Балаклійська міська військова адміністрація просить зважати а рішення керівників сільгосппідприємств, фізичних осіб-підприємців і власників паїв.

У Балаклійській громаді заборонили проводити сільгоспроботи на територіях, які ще не обстежували піротехнічні підрозділи. Це високий ризик для життя.

"Рішенням комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради заборонено проведення сільськогосподарських робіт на не розмінованих землях міської територіальної громади в зонах проведення бойових дій, деокупованих територій, на яких не проведені заходи з розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів, враховуючи пропозиції ДСНС України та з метою захисту населення", — зазначили в адміністрації.

Як писав KHARKIV Today, у вівторок 2 травня у Харківській області підірвалися двоє людей. За інформацією голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, підрив стався близько 14:20 між селами Вербівка та Вовчий Яр Балаклійської громади Ізюмського району. У полі підірвався трактор. Чоловіки віком 39 і 47 років загинули.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.