Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині заборонили ходити на пляжі

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Заборона діє протягом воєнного стану.

Жителів громади закликають не порушувати заборону.

У Красноградській громаді заборонили відвідувати пляжі та водойми. Відповідне рішення ухвалила комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Красноградська міська рада закликає не нехтувати правилами поведінки на воді та дотримуватися вищезазначеної заборони. Сподіваємося на порозуміння!", — звернулися до жителів у міськраді.

Як писав KHARKIV Today, раніше начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров закликав жителів Харківщини утриматися від відвідування Печенізького водосховища (Чугуївський район), оскільки на території громади немає місць масового відпочинку людей на водних об'єктах і там можуть знаходитися вибухонебезпечні предмети.

Згодом комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зміївської міської ради (Чугуївщина) ухвалила рішення про заборону для жителів відвідувати місця масового відпочинку на водних об'єктах громади. Заборона буде діяти упродовж усього купального сезону.

Наступними рішення ухвалили у Старосалтівській громаді. Там заборонили ходити до лісів і на пляжі. Після військових дій природні зони Старосалтівської громади можуть бути замінованими.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.