Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині встановлюють модульні укриття (фото)

Фото: Куп'янська міська військова адміністрація
Поки заплановано облаштувати п'ять укриттів.

У Куп'янській громаді встановлюють модульні укриття.

Захисні споруди вироблені із залізобетонних армованих елементів. Ширина модульного укриття складає чотири метри, висота та довжина — 2,2 метра та 11 метрів відповідно. Стіни укриття мають товщину 300 міліметрів. У них люди зможуть сховатися від ударних хвиль та уламків російських снарядів. Наразі планують поставити чотири захисні споруди у Куп'янську та одну у селі Осинове. Про це повідомили у Куп'янській міській військовій адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині створюють тришарову систему оборони із "зубами дракона"

"На території Куп'янської громади розпочалося облаштування наземних швидко споруджувальних захисних споруд цивільного захисту. Російські терористичні війська використовують проти мирного населення абсолютно різну зброю і боєприпаси, що завдають непоправної шкоди. Саме тому цивільні укриття мають дуже велике значення. Вони дозволяють захистити найцінніше — людське життя та здоров'я", — зазначили в адміністрації.

Як писав KHARKIV Today, у Куп'янську продовжують будувати фортифікаційні споруди, які заважатимуть російським окупантам потрапити до міста у випадку прориву першої лінії оборони. Після невеликої паузи окупанти поновили штурми.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.