Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині скасували безкоштовний проїзд

Для перевезень використовували шкільні автобуси.

Скільки коштуватиме проїзд — підкажуть водії автобусів. 

Автобусне сполучення у звичному форматі відновлюють у Близнюківській громаді (укрупнений Лозівський район) із середи 10 серпня. До цього там за триденним графіком ходили безкоштовні комунальні автобуси. Про це повідомили у Близнюківській громаді. 

"Використання шкільних автобусів для організації перевезень було вимушеним кроком. Ми розуміли, що людям потрібен транспорт. Тому вирішили цю проблему за допомогою наявних у громаді засобів. Наразі шкільні автобуси мають пройти технічні огляди та ремонти. А на рейси виходить перевізник ПП "Транссервіс-2008". У цьому питанні ми повертаємося до довоєнного стану речей, коли автобусними перевезеннями займається перевізник, а наше завдання — залучити кошти на відшкодування йому витрат за безкоштовне перевезення пільговиків", — зазначив секретар селищної ради Сергій Володченко.

У Близнюківській громаді пояснили, що вартість проїзду можна буде дізнатися безпосередньо у водія. З усіх питань щодо нового графіку просять звертатися до старост старостинських округів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із Харкова запускають потяг на північ України

Графік: Facebook/Близнюківська громада
Графік: Facebook/Близнюківська громада

Нагадаємо, наприкінці квітня у Близнюківській громаді відновили автобусне сполучення. Проїзд був безкоштовним. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.