Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині на мінах підірвалися п'ятеро людей

Ілюстративне фото: Олександр Гусаров
Троє жителів загинули.

Протягом останніх днів у Борівській громаді Харківської області від мін та обстрілів загинули шестеро людей, ще двоє отримали поранення.

У лісі в Боровій на мінах підірвалися четверо людей. Двоє з них загинули, ще двоє отримали важкі поранення. 29 вересня на міні у селі Степове Борівської громади підірвалася пенсіонерка, від отриманих травм вона померла. Крім того, через обстріли в селі Чернещина загинули троє чоловіків. Російський снаряд влучив у трактор. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

На сьогодні Борова та більша частина громади звільнена від окупантів і перебуває під контролем Збройних сил України. Російські військові зашилися по собі численні руйнування в громаді та замінували значну частину територій — ліси та лісосмуги, поля, пасовища, адміністративні будівлі, житлові будинки, дороги та узбіччя доріг. У громаді триває зачистка звільнених територій, проводиться обстеження будівель і місцевості та розмінування.

У Борівській селищній раді закликали жителів, які евакуювалися, поки не повертатися додому через мінну небезпеку, обстріли та окупантів, які можуть переховуватися на території громади.

"Наголошуємо! Місцевим жителям, які виїхали у зв’язку з окупацією, повертатися на територію громади поки що не можна. Це вкрай небезпечно. Крім численних замінувань та можливого переховування російських військових, зберігається загроза ворожих обстрілів. На території громади немає електрики, мобільного зв’язку та інтернету", — пояснили в Борівській селищній раді.

Нагадаємо, 3 жовтня на розтяжці в Куп'янському районі підірвалися двоє чоловіків віком 23 та 35 років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.