Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області закрилися три школи

Борова. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалили у Борівській громаді.

Через відсутність електрики та інтернету неможливо проводити онлайн-заняття у школах.

У Борівській громаді тимчасово припинили роботу Борівська загальноосвітня школа I-II ступенів №2 — філія окружного опорного закладу "Борівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1",  Гороховатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Чернещинський навчально-виховний комплекс. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

Через війну приміщення Борівської школи №2 пошкоджено, будівля Гороховатської школи повністю зруйнована, Чернещинський навчально-виховний комплекс зазнав значних руйнувань й досі перебуває у зоні бойових дій. Співробітники шкіл знаходяться у Борівській громаді. Однак вони не можуть проводити дистанційне навчання, оскільки немає світла та інтернету.

"У зв'язку з цим виникла нагальна необхідність переведення дітей на онлайн-навчання до інших навчальних закладів Борівської громади та переведення педагогічних працівників даного закладу у простій", — пояснили у Борівській селищній раді.

Як писав KHARKIV Today, у більшості громад Харківської області учні підуть на зимові канікули з 26 грудня цього року. Канікули триватимуть до 8 січня 2023 року. Солоницівська, Малинівська, Південна, Сахновщинська, Старовірівська, Борівська та Барвінківська громади шкільні канікули розпочнуть з 30 грудня цього року, завершаться вони 15 січня 2023 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.