Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області заборонили купатися через бойові дії

Фото: Лозівська міська рада
Порушників штрафуватимуть.

Купатися у водоймах Лозівської громади небезпечно через бойові дії.

14 червня на засіданні виконавчого комітету Лозівської міської ради прийняли рішення про заборону купання у водоймах Лозівської громади. Про це повідомили на сайті Лозівської міської ради.

"Це спричинено тим, що неподалік ведуться бойові дії, — пояснили у міськраді. — За порушення заборони передбачені штрафи.Старостам громади доручили провести роз'яснювальну роботу серед мешканців населених пунктів".

Зазначимо, поліція Харківської області попередила жителів про небезпеку під час відвідування водойм та лісосмуг у Харкові та області. Через війну на території населених пунктів Харківської області залишається значна кількість мін і боєприпасів, що не розірвалися. При виявленні вибухонебезпечних предметів жителів просять негайно дзвонити за номерами телефонів — 102 (поліція) та 101 (рятівники).

Як писав KHARKIV Today, раніше купатися заборонили у Краснокутській та Слобожанській громадах. Заборона введена через мінну небезпеку й діятиме до кінця літа. У місцях, заборонених для купання, встановлені інформаційні стенди.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.