Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області виводять школярів за парти

Таке рішення ухвалили у Валках.

Вивести школярів за парти вирішила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки, оскільки у громаді немає зростання захворюваності на коронавірус та вакциновано співробітників навчальних закладів.

З вівторка, 2 листопада, школи Валківської міської територіальної громади працюватимуть у очному режимі. Про це повідомили на сайті Валківської громади із посиланням на відповідне рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 1 листопада.

"Керуючись постановою Кабміну від 9 грудня 2020 року №1236 та враховуючи, що на території Валківської міської територіальної громади показники кількості хворих та проведення повної вакцинації  персоналу навчальних закладів відповідають "жовтому" рівню епіднебезпеки, перевести навчальні заклади громади в роботу у штатному режимі з 2 листопада 2021 року",  — сказано у протоколі комісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки дітей щепили проти коронавірусу у Харкові

Місцевому відділу освіти та керівникам органів навчальних закладів доручили забезпечити навчальний процес із виконанням усіх протиепідемічних заходів.

Як писав KHARKIV Today, усі школярі Харківської області достроково пішли на канікули з 18 жовтня. Точну дату закінчення канікул не називали (від двох до трьох тижнів.). Таке рішення ухвалили після запровадження "помаранчевої" зони карантину. Однак пізніше Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки рекомендувала школам Харківської області продовжити канікули до 7 листопада. 1 листопада Харківська міська комісія ухвалила рішення про продовження шкільних канікул до 7 листопада.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.