Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області тривають бої за звільнення двох населених пунктів

Обстріл села Фартушне Золочівської громади 18 червня. Ілюстративне фото: Суспільне
Золочівську громаду обстрілюють щодня.

Села Макарове і Турове захопили місяць тому.

У Золочівській громаді Харківській області точаться бої за визволення двох сіл Макарове і Турове на самому кордоні з РФ. Про це повідомив голова Золочівської громади Віктор Коваленко "Українському кризовому медіацентру".

"У нас на сьогодні два села — Макарове і Турове, які тимчасово захоплені агресором, буквально місяць тому. Там зараз ідуть бої з точки зору звільнення цих сіл", — сказав Коваленко.

Золочівська громада межує з Росією, тому піддається постійним обстрілам.

"Золочівська громада має межу з Російською федерацією — 55 кілометрів. І з нами Богодухівська громада, яка має шість кілометрів. Оце дві громади, які не були захоплені, розпочинаючи з Луганської області та закінчуючи Житомирською областю, які не були захоплені загарбниками. З одного боку, це для людей дуже гарно, а з іншого — постійні обстріли, постійні бойові дії, які тут, на території громади, відбувалися та відбуваються. Це великий тягар для нашої молоді, дітей і для всієї України в цілому", — зазначив Коваленко.

За його словами, окупанти щодня обстрілюють села Олександрівка, Івашки, Одноробівка, Лютівка, Уди, Світличне, Калинове, Карасівка.

Як писав KHARKIV Today, вночі 17 червня окупанти обстріляли Золочів із касетних боєприпасів, застосування яких заборонено міжнародним законодавством. Внаслідок обстрілу було пошкоджено вісім житлових будинків, 82-річна місцева жителька отримала поранення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.