Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області через обстріл без газу залишилися 16 населених пунктів

Російські окупанти пошкодили магістральний газопровід.

Без газу залишилися майже 9000 споживачів.

23 жовтня через пошкодження внаслідок обстрілу магістрального газопроводу у Вовчанській громаді припинили газопостачання у 16-ти населених пунктів. Про це повідомила KHARKIV Today начальник управління зовнішніх комунікацій компанії "Харківгаз" Ольга Клименко.

"Газопостачання вчора було припинено. Вовчанськ та 16 населених пунктів. Це — 8800 споживачів. Це не розподільча мережа, пошкоджена магістральна. Поки строків немає. Я думаю, як завжди, будуть старатися максимально швидко", — сказала Ольга Клименко.

У компанії "Харківгаз" просять жителів Вовчанської громади, які залишилися без газу, перекрити крани перед газовими приладами.

Зазначимо, до частини Вовчанської громади газ подається з території Росії. Станом на 20 жовтня до громади продовжували постачати російський газ. Як повідомляв директор департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної військової адміністрації Сергій Магдисюк, при припиненні постачання газу з Росії всю соціальну сферу та 40 житлових будинків зможуть переключити на альтернативні види палива.

"Поки газ надається, на вчора, на сьогодні газ є. Газ подається дійсно з території Російської Федерації, засувка стоїть на Шебекіно. Це єдина на сьогодні в Україні ділянка системи тупікова, яка заживлюється з Російської Федерації. Тому поки йде транзит газу, йде постачання газу. Але будь-якого часу вони можуть відключити газ, це від них залежить, від їх настроїв. Але у нас там збудовані були попередньо котельні на альтернативних видах палива, паливо є, є і пелети, й щепа, дрова є запаси. Тобто якщо буде відключення, вся соцсфера і 40 житлових будинків, які від центральної котельні запитані альтернативні, вони будуть з теплом", — казав 20 жовтня Магдисюк.

Як писав KHARKIV Today, 15 000 жителів Красноградського району залишилися без газу 15 жовтня. Зокрема, газопостачання не було у Краснограді, Наталиному, Піщанці, Соснівці, Балках, Кобзівці, Кумах, Лукашівці. Відновили газопостачання 19 жовтня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.