Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 квітня, 2021 - 08:10

У екопарку розповіли про оленя -"втікача"

Фото: Фельдман экопарк
Харків'ян просять не підходити близько до тварин.

Чотирьох плямистих оленів з екопарку випустили в природне середовище.

У суботу, 17 квітня, в соцмережах публікували відео, де видно, як уздовж Об'їзної бігає олень. Користувачі соцмереж писали, що тварина втекла.

У екопарку цю інформацію спростували. Минулого тижня там випустили чотирьох тварин у природне середовище, але не афішували це, оскільки олені полохливі. Про це KHARKIV Today розповів прессекретар "Фельдман екопарку" Олексій Костюченко.

"Це наш олень, але не втік, його випустили. Всього чотирьох плямистих оленів — самця і трьох самок статевозрілих в природне середовище. Відпустили їх в лісі на території екопарку. Самки відразу пішли, а ось самець чомусь вирішив трохи помандрувати і повернувся до рекреаційної частини екопарку. Найімовірніше, це він", — розповів прессекретар екопарку.

Співробітники екопарку просять харків'ян не лякати оленів і дотримуватися дистанції — в природному середовищі тварини можуть дати відсіч.

"В принципі, вони не створять конкуренцію місцевим косулям, тому що їх мало і заодно почистять підлісок. Це частина нашої ідеології — створення безбар'єрного простору між людьми і тваринами", — пояснив Костюченко.

Раніше екопарк випускав у природне середовище косуль.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.