Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У двох районах Харкова подали тепло після аварії

Фото: КП "ХТМ"
Опалення не було з вечора суботи.

Співробітники "ХТМ" проводять перевірку стояків опалення.

Уночі 5 грудні до будинків у Немишлянському та Індустріальному районах, які були відключені від теплопостачання через дефект на магістралі, подали тепло. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

Пошкодження на 95-й магістралі виявили у суботу 3 грудня ввечері. Комунальники розкопали ділянку та локалізували дефект, однак довелося наполовину злити заповнення системи. Потім тривало заповнення системи. Більш проблемний відрізок магістралі (700 метрів у довжину) замінили цього року, також реконструювали дві магістральні камери, що допомогло перекрити трубу з найменшими втратами.

"В решті решт, менш ніж за 1,5 доби харківським теплоенергетикам вдалося двічі злити й заповнити системи у Немишлянському та частині Індустріального районів, при тому, що тільки заповнення системи триває 8 годин", — розповіли у "ХТМ".

Наразі комунальники перевіряють усі стояки опалення, тривають роботи з благоустрою на місці розриття. У "ХТМ" зазначили, що система погано витримує багаторазове заповнення, яке проводять через перепади напруги.

"Кожна зміна режимів тиску в системі має побічний ефект - гідроудари. Особливо болісно на них реагують старі труби. До речі дана ділянка 95-ї магістралі у 1600 метрів запланована на заміну вже в наступному ремонтному сезоні. А сама магістраль була побудована у 1978 році, й в наступному році їй виповниться 45 років", — зазначили у "ХТМ".

ав
Фото: КП "ХТМ"

Як писав KHARKIV Today, через аварію 3 грудня на магістралі мешканці 12 вулиць у Немишлянському та Індустріальному районах залишились без тепла. КП "Харківські теплові мережі" відключило 11 теплорозподільних станцій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.