Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У двох мікрорайонах Харкова відновили подачу води

Фото: КП "Харківводоканал"
На Рогані та Горизонті були труднощі з подачею води.

Надалі на насосну станцію планують поставити генератор, щоб не виникало проблем із подачею води.

До житлових масивів Рогані та Горизонту в Індустріальному районі повернули водопостачання. Подачу води змогли відновити завдяки перерозподілу з сусідніх насосних станцій. Однак постійно такий перерозподіл використовувати не будуть, на насосну станцію хочуть установити генератор, щоб можна було безперебійно отримувати електрику.

"Це тимчасове та короткострокове рішення водопостачання споживачів. Надалі спланована і вже впроваджується альтернативна програма відновлення подачі електроенергії на насосну станцію, готуємо майданчик для установки генератора", — розповів заступник директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" Микола Завада.

Наразі співробітники "Харківводоканалу" фіксують незначні стрибки й зниження тиску води на верхніх поверхах будинків на Рогані та Горизонті уночі, проблеми усувають.

Як писав KHARKIV Today, 10 лютого російські окупанти завдали масованої ракетної атаки по Харківській області. Під удар потрапили об'єкти енергетики. У Харкові через атаку без світла залишилися 150 000 абонентів.

У той день почалися проблеми з водопостачання на Рогані та Горизонті. Окупанти зруйнували один з об'єктів енергетичної інфраструктури. Через це без електрики залишилася насосна станція, яка забезпечує водою мешканців Рогані та Горизонту. На верхніх поверхах будинків воду подавали зі зниженим тиском або взагалі не подавали. "Харківводоканал" робив підвіз води своїми автоцистернами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.