Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У двох мікрорайонах Харкова обіцяють включити гарячу воду в кінці літа

Фото: Харьковский горсовет
Гарячої води там немає з квітня.

Планують запустити котельню заводу "Хартрон". 
 

Зараз проводять комплексну реконструкцію котельні. Про плани запустити її до кінця серпня 20 липня повідомив генеральний директор комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Василь Скопенко.

За його словами, зараз йдуть підготовчі роботи до запуску когенераційної установки, а також виконується капітальний ремонт двох котлів. Протягом місяця планується відновити гаряче водопостачання жителям мікрорайонів Жуковського і Комунар.

На котельні заводу "Хартрон" вже побудували когенераційну станцію потужністю 1 МВт, вона повністю забезпечить власною електроенергією і дозволить виробляти теплову енергію. Такий комбінований цикл підвищить коефіцієнт корисної дії, оперативність управління, зробить котельню ефективною і надійною. Відтак понад 100 житлових будинків, сім шкіл, чотири дитячих садки і поліклініка повинні отримати безперебійні та якісні послуги гарячого водопостачання і теплопостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У одному з районів Харкова на добу відключать воду

Як писав KHARKIV Today, 19 квітня відключили гарячу воду у харків'ян, до чиїх будинків вона надходила від котельні заводу "Хартрон", оскільки її закрили на капітальний ремонт. Жителі мікрорайонів Жуковського і Комунар скаржилися на якість гарячої води і її періодичні відключення. Повернути гаряче водопостачання обіцяли у середині жовтня. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.