Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У двох громадах Харківської області школярі зможуть навчатися

Иллюстративное фото
З понеділка заняття проходитимуть дистанційно.

Вчитися пропонують і дітям переселенців.

З понеділка 21 березня навчання розпочнеться у школярів Первомайської громади. Про це 18 березня повідомив мер міста Микола Бакшеєв.

"З понеділка відновлюємо освітній процес у ліцеях громади у дистанційній формі", — сказав він.

Аналогічне рішення ухвалили у Слобожанській громаді (Зміївський район).

"З 21 березня і до особливого розпорядження на території Слобожанської селищної ради освітній процес для учнів 1-11-х класів у закладах загальної середньої освіти буде організовано за дистанційною формою навчання", — пояснили на сторінці селищної ради у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярі з Харкова і області можуть дивитися уроки по телевізору

Переселенцям та тимчасово переміщеним особам у Слобожанській громаді пропонують віддати на навчання дітей.

"Якщо ваша дитина планує тимчасово приєднатися до освітнього процесу, то батьки на ім'я керівника загальноосвітньої установи пишуть заяву наступного змісту (орієнтовно):..."...Прошу Вас дозволити моєму сину/моїй доньці......ПІБ..... .., 20...року народження, приєднатися до освітнього процесу для учнів...класу КЗ "НАЗВА ЗАКЛАДУ" з ...березня 2022 року як дитині з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які внаслідок агресії Російської Федерації евакуйовані з місця постійного проживання, навчання", — повідомили там.

Батьки можуть звернутися безпосередньо до керівників закладів загальної середньої освіти Слобожанської громади, що знаходяться у селищі Слобожанське, селах Нижній Бишкин, Лиман, Геніївка, Шелудьківка, Скрипаї, селищі Донець.

Нагадаємо, з 15 березня дистанційне навчання розпочалося у школах Лозівської громади. З 14 березня "дистанційка" — у Зміївській, Валківській, Красноградській та Наталинській громадах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.