Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Дніпрі рятують харківського нацгвардійця

Фото: Армія Inform
Гендиректор лікарні ім. Мечникова в Дніпрі повідомив, що життя військового загрози немає.

Військовослужбовець знаходиться в реанімації в стані середньої тяжкості, загрози його життю немає.

24-річний військовослужбовець Національної гвардії України з Харкова Ярослав проходить лікування в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І. Мечникова. Його поранили біля міста Мар'їнка (Донецька область) 15 травня, в лікарню доставили у важкому стані авіацією. Про це повідомили в інформаційній аґенції Міністерства оборони України "Армія Inform".

Як пояснив генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. Мечникова Сергій Риженко, снаряд розірвався поруч з Ярославом, тому він отримав багато травм. Зараз військовий перебуває в реанімації, його стан — середньої тяжкості, але загрози життю немає. Попереду — кілька операцій.

"У нього побито все обличчя, руки, ноги і дуже пошкоджені очі. Зараз в реанімації робимо все можливе, щоб пацієнта стабілізувати. Потім йому доведеться зробити кілька операцій, щоб, перш за все, врятувати зір. На жаль, рогівка одного ока дуже пошкоджена, і лікарям доведеться багато зробити, щоб він бачив. Також у військового є поранення грудної клітини, обличчя, скроневої частини голови ", — пояснив Риженко.

Як писав KHARKIV Today, у кінці березня в Харківський військовий госпіталь доставили двох поранених на Донбасі. Один знаходився в середньому стані, другий — у  важкому. Обидва постраждали під час обстрілів бойовиками позицій української армії в районі селища Шуми (Донецька область).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.