Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Держпромі відремонтують покрівлю та освітлення

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Для реставраційного ремонту шукають підрядника.

Покрівельну огорожу, пожежні сходи і зовнішнє декоративне освітлення у дев'яти під'їздах Держпрому відремонтують до кінця 2022 року.

У Харківському обласному виробничо-експлуатаційному підприємстві "Держпром" планують провести реставраційний ремонт покрівельного огородження, пожежних сходів, зовнішнього декоративного освітлення. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, ремонту підлягає огорожа покрівлі, пожежні сходи і зовнішнє освітлення у 1-9 під'їздах. Підрядник розбере парапетні решітки, зробить ґрунтовку поверхонь, встановить металеві конструкції. Потім демонтує старі пожежні сходи і встановить нові, очистить поверхні щітками і покриє емаллю.

Серед різних робіт зазначений монтаж блискавковідводу і заземлювального провідника. Під час робіт з освітленням фірма-підрядник демонтує герб, блок живлення, прожектори, трансформатор, проводи й металоконструкції. Після цього встановлять щитки освітлення, вимикачі і перемикачі, розетки, дроти і труби.

Аукціон призначений на 30 вересня. Фірма, яка стане переможцем аукціону, повинна буде завершити всі роботи до 31 грудня 2022 року. У Держпромі припускають, що вартість послуги складе 19 732 400 гривень.

Як писав KHARKIV Today, 24 серпня на даху 12 поверху шостого під'їзду Держпрому відкрили оглядовий майданчик. Відвідувачі можуть побачити дві локації: внутрішнє приміщення, де розміщена туристична експозиція, і зону на даху з біноклем.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.