Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2021 - 10:33

У частині трьох районів Харківської області не буде газу через ремонт

Фото: "Харьковгаз"
Блакитне паливо відключать у понеділок.

Одні споживачі залишаться без газу на п'ять днів, інші — на два місяці.

З наступного тижня розпочнуться ремонтні роботи на газорозподільних мережах у трьох районах області. На час робіт буде тимчасово припинена доставка газу споживачам. Про це повідомили в акціонерному товаристві "Харківгаз".

З 17 по 31 травня відключать газ у селах Липковатівка, Ордівка, Нова Мерефа, Бірки Харківського району (колишній Нововодолазький район). Газівники проведуть аварійно-ремонтні роботи на газопроводі високого тиску.

З 17 по 21 травня не буде блакитного палива в селі Свинарі Богодухівського району (колишній Валківський район). Це пов'язано з аварійно-ремонтними роботами на газопроводах високого і низького тиску.

З 17 по 31 травня без газу залишаться жителі сіл Бірки і Федорівка Чугуївського району (колишній Зміївський район). Газівники проведуть аварійно-ремонтні роботи на газопроводі у Чугуївському районі.

З 17 травня відключать газ у частині селища Козача Лопань, сіл Грані, Ветеринарне, Турове і Макарове Харківського району (колишній Дергачівський район). Блакитне паливо до Козачої Лопані повернуть 16 липня, до інші сіл — 28 травня. Системи газопостачання підготують до сталого функціонування у період опалювального сезону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставлять на лічильник. Коли харків'янам без приладів обліку відключать газ?

Газівники нагадали, що блакитне паливо знову буде надходити до будинків за таких умов:

  • наявності акта технічного обслуговування систем газопостачання та газового обладнання будинку (видається організацією, що має дозвіл та ліцензію на виконання робіт);
  • присутності представника мешканців у будинках;
  • наявності повторного акта перевірки димових та вентиляційних каналів;
  • усунення власником будинку всіх порушень Правил безпеки систем газопостачання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.