Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2021 - 12:53

У центрі Харкова пройде пікет проти "Коксохіму"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Харків'ян просять підтримати протест.

Пікет пройде перед судовим засіданням через викиди "Коксохіму".

У середу, 7 квітня, Другий апеляційний адміністративний суд розглядатиме апеляцію "Коксового заводу "Новомет". Перед засіданням під будівлею суду запланований пікет, його організовує громадський рух "Зелений фронт".

"Просимо всіх, хто розуміє важливість чистого повітря в місті, прийти і підтримати вимогу про забезпечення права громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля ... Значною мірою рішення суду залежить від громадської думки. Право громадян на безпечне для життя і здоров'я навколишнє середовище закріплено Конституцією України і держава повинна забезпечити громадянам цю можливість", — пояснили організатори пікету.

Тих, хто хоче підтримати пікет, просять приходити з плакатами або взяти з собою старі непотрібні шпалери, маркери та фломастери, щоб зробити їх на місці. Учасникам пікету нагадують про карантинні обмеження — дотримання дистанції і носіння масок. Тим, хто хоче бути присутнім в суді, потрібно взяти з собою паспорт.

Пікет розпочнеться о 13:30 7 квітня під будівлею Другого апеляційного адміністративного суду (площа Театральна, 1).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Коксохім" отримав дозвіл на викиди до 2028 року

Нагадаємо, 6 січня "Коксохім" подав апеляцію на тимчасову заборону роботи, її досі розглядає суд. На початку грудня минулого року Харківський окружний адміністративний суд розглядав позов Держекоінспекції щодо "Коксохіму" і тимчасово заборонив виробляти кокс і кам'яновугільну смолу без відповідного дозволу на викиди.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.