Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У бою на Харківщині загинув розвідник

Фото: Профспілка залізничників і транспортних будівельників України
Антон Алєнічев служив в АТО, після повномасштабного вторгнення Росії став захищати Україну на Харківському напрямку.

Антону Алєнічеву було 35 років.

12 червня в бою в бою поблизу села Дібрівне Ізюмського району загинув машиніст електровоза Криворізького локомотивного депо Придніпровської залізниці Антон Алєнічев. У нього залишилося троє дітей. Про це повідомили в компанії "Укрзалізниця".

"На початку лютого 2022 року Антон Алєнічев відзначив 35-річчя. Мав різні плани на майбутнє. Та віроломний напад Росії все змінив. 25 лютого його мобілізували до лав Збройних сил України. Свій набутий раніше військовий досвід реалізував у розвідроті, яка воювала на Харківському напрямку", — розказали в компанії.

Зазначимо, Антон Алєнічев жив у Кривому Розі. В "Укрзалізниці" працював з 2008 року, починав слюсарем у ремонтному цеху. У 2014 та 2015 роках приєднався до Збройних сил України, брав участь в АТО, нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни".

Після служби у Збройних силах України повернувся до роботи, працював помічником машиніста електровоза, за три роки почав самостійно водити поїзди. Антона Алєнічева згадують як гарного працівника, батька, сина та брата.

"Колеги та адміністрація депо цінували його за високий професіоналізм, відданість улюбленій роботі, на якій завжди викладався на всі 100%. Троє дітей залишилися без батька, старенька мати не дочекалась сина, старші брати та сестра втратили свого найменшого, а колектив локомотивного депо — професіонала своєї справи, машиніста з великої літери", — зазначили в "Укрзалізниці".

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області загинув електромонтер контактної мережі 3 розряду "Придніпровської залізниці" Роман Голубенко. Це сталося наприкінці квітня, за два тижні до його 22-річчя.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.